Taxomatic – program, który wyręczy Cię w fakturowaniu!

To program do samodzielnego księgowania online, który z pełną odpowiedzialnością nazwać możemy rewolucyjnym. Narzędzie powstało po to, by pomagać małym i średnim przedsiębiorcom w rozliczaniu się oraz wystawianiu i gromadzeniu faktur oraz innych dokumentów. W dzisiejszym artykule skupimy się na tym, w jaki sposób Taxomatic pomaga w fakturowaniu.

Bardzo trudno jest znaleźć program internetowy, który będzie posiadał tak mnogą ilość funkcji, co Taxomatic. Za pomocą narzędzia nie tylko wygenerujemy raporty oraz sporządzimy analizy, ale również poprowadzimy księgę przychodów i rozchodów, stworzymy Jednolity Plik Kontrolny, zbierzemy informacje o kontrahentach, pracownikach i towarach oraz usługach w specjalnych bazach danych, i wiele więcej!

Warto pamiętać jednak, w jaki sposób Taxomatic jest narzędziem niezwykle pomocnym w kwestii wystawiania i księgowania faktur!

Skanowanie dokumentów i dodawanie ich do chmury

Dzięki temu, że bazy programu działają na zasadzie internetowej chmury gromadzącej dane oraz pliki, możemy w każdym momencie dodać do niego faktury, które otrzymujemy lub które posiadamy w wersji papierowej.

W tym celu wystarczy wybrać z kafelków menu głównego opcję „Skanowanie”, która została przygotowana w celu ułatwienia nam pracy. Później pozostaje nam już tylko dodać odpowiednie pliki, które zostaną zapisane na naszym koncie.

Auto uzupełnianie faktura

Dzięki opcji „auto uzupełniania”, wystawianie faktur będzie jeszcze łatwiejsze i przede wszystkim szybsze. Dane, które zgromadzimy w zakładkach „Kontrahenci”, „Pracownicy” oraz „Towary i usługi” posłużą nam do wdrażania ich w poszczególne wiersze i kolumny na fakturze. Zamiast wpisywać wszystkie informacje na nowo za każdym razem, gdy chcemy wystawić fakturę, wystarczy, że klikniemy i wybierzemy z listy naszych kontaktów ten, o który w danym momencie nam chodzi.

Korzystanie z każdego miejsca i w każdym czasie

Warto pamiętać również, że Taxomatic umożliwia wystawianie faktur z każdego miejsca na świecie – bylebyśmy tylko posiadali dostęp do Internetu. Dzięki mobilności programu, możemy korzystać z niego zarówno poprzez laptopa, smartfon oraz tablet. To świetne ułatwienie dla wszystkich tych, którzy żyją aktywnie i często pracują w podróży.

Więcej o programie Taxomatic dowiesz się na https://www.taxomatic.pl